Czy pomimo wystąpienia okresu podczas stosowania Microgynon może się on zatrzymać?

Wczoraj zaczął mi się okres. Akurat idealnie po skończeniu listka tabletek microgynon. Nie robiłam przerwy, bo chce przesunąć okres (w sobotę mam ślub i zależy mi na tym żeby okresu nie było). Mimo to, okres się zaczął. Tabletki wciąż biorę. Czy są szanse ze się zatrzyma przed sobotą? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu przypadku warto jest udac się do lekarza ginekologa