Błędy w przyjmowaniu tabletek Microgynon 21

Witam, biorę od ponad roku tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21. W piątek zapomniałam wziąć tabletkę, a za to w sobotę wprowadzona w błąd przyjęłam tabletki z piątku, soboty i niedzieli (była sobota, pierwszy raz wzięłam tabletkę za dużo). W niedzielę współżyłam z chłopakiem i on skończył we mnie. Czy powinnam się martwić i udać się do ginekologa po tabletkę "72 po"? Czy fakt, że wczoraj przyjęłam aż 3 tabletki powinien mnie uspokoić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie napisała Pani w którym tygodniu przyjmowania tabletek sytuacja miała miejsce. Wskazana jest wizyta u ginekologa.