Kontynuacja antykoncepcji doustnej po pominięciu 2 tabletek

Witam! Biorę tabletki Naraya Plus 24+4. Zapomniałam dwóch tabletek z opakowania - piątej (w sobotę, przyjęłam ją w niedzielę koło południa) i ósmej (miałam wziąć ją wczoraj o 20:00). W niedzielę wieczorem przyjęłam też tabletkę 72h po (współżyłam w czwartek, przed pominięciem piątej tabletki, więc obawiałam się ciąży). Chciałabym dowiedzieć się, jak mam brać tabletki w tym momencie? Z góry dziękuję za pomoc!

Prosze już nic nie zmieniać tylko zażywać regularnie i przy tym opakowaniu stosować dodatkowe zabezpieczenie -prezerwatywe