Czy poranna erekcja powinna pojawiać się codziennie?

Dzień dobry, Mam 24 lata i nigdy nie miałem regularnej porannej erekcji. Zdarza mi się to "raz na ruski rok". Dzisiaj przeczytałem, że normalnie powinno się ją mieć codziennie. Prowadzę aktywny tryb zycia, odżywiam się zdrowo. Co może być tego przyczyną? Czy powinien się z tym zgłosić do lekarza? Jeśli tak to jakiego?

W większości przypadków u młodych mężczyzn poranna erekcja jest częsta , nie musi być wszak codziennie. Brak porannej erekcji nie stanowi problemu, jeżeli nie narzeka Pan na erekcję w sytuacjach kiedy jest pożądana. Jeżeli jest to jednak kłopot dla Pana to prosze skonsultowąc się z seksuologiem.