Niepełny wzwód podczas erekcji i brak porannych erekcji

Witam. Mam 18 lat i jestem trochę zanipokojony moją erekcją. Penis w trackcie erekcji nie jest w 100% twardy. Żeby był muszę napiąć mięśnie kegla lub go trzymać (kiedy nie dotykam zaraz przestaje być maksymalnie tardy) Dodatkowo nie mam porannych erekcji i chyba nigdy nie miałem. Dodam że nie pije alkoholu i niczego nie pale. Prowadze zdrowy tryb życia i uprawiam sport. Jaka może być przyczyna?

Dzień dobry!

Np. zdrowotne (naczyniowe, hormonalne itp.) czy nawyki masturbacyjne. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Witam , może być bardzo wiele powodów Pana problemu. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa i/lub do psychologa seksuologa w celu wykonania diagnozy problemu i podjęcia odpowiedniego leczenia. Pzodrawiam