Czy poronienie mogło być wywołane przez różyczkę?

Witam Mam pytanie dotyczące różyczki i ciąży.W 5tyg poroniłam samoistnie (21 lipiec 2017) 2poronienie. Lekarz zalecił mi badania na choroby zakaźne i wyniki różyczki to: IgM 1.790(wynik )a IgG 9.30 (do ponownego rozpatrzenia) 10-08-2017.Lekarz pow ze wyniki nie są jednoznaczne i kazał zrobić je ponownie. Dziś odebrałam nowe badania i wyniki to IgM 0.18(wynik -)a IgG 26(winik ) Proszę o odp czy poronienie mogło być wywołane przez różyczkę na którą okazało się, że chorowałam Pozdr

Lek. Tomasz Budlewski

Jest możliwe lecz przyczyna może być np zespol antyfosfolipidowy