Prośba o analizę wyników badań w kierunku różyczki, toksoplazmozy i CMV

Witam, Jestem w 9tc i prosiłabym o interpretację moich wyników: 1. RÓŻYCZKA IgG 96,40 IU/ml 2. RÓŻYCZKA IgM 0,52 Index 3. CMV IgG 552,3 U/ml 4. CMV IgM 0,560 Index 5. Toxoplazma gondii Przeciwciała w kl. IgM 0,290 Index

Magdalena Mroczek

Wszystko w porządku. Ig G podwyższone świadczą o tym, że doszło do zakażenia w przeszłości. Ig M są w normie więc obecnie nie ma infekcji.