Wynik badań na różyczkę i CMV w 9 tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 9tc i prosiłabym o interpretację moich wyników 1. RÓŻYCZKA IgG 96,40 IU/ml 2. RÓŻYCZKA IgM 0,52 Index 3. CMV IgG 552,3 U/ml 4. CMV IgM 0,560 Index Z góry dziękuję. Pozdrawiam

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Powyższe wyniki oznaczają, że przebyła Pani zakażenie różyczką i CMV w przeszłości, uzyskała Pani odporność na ww. patogeny i obecnie nie toczy się świeże zakażenie.
z poważaniem
Michał Kurek