Czy potrzebuję wizyty u endokrynologa?

Witam. mam 47 lat robiłam wyniki TSH 2.150, FT3 4.03, FT4 15.05, p/ciał anty TPO 14.71, p/ciała anty TG <10.00, ASO 32. Dopisano komentarz Surowica lipemiczna. Badania robiłam na własną rękę czy konieczna jest wizyta u endokrynologa. Za odpowiedź z góry dziękuję

Lek. Michał Lenard

Wizyta u endokrynologa nie jest konieczna, ale sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który oceni wyniki badań z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!