Czy powiększone węzły chłonne są wynikiem stosowania szczepionki Luivac?

Mam na imię Monika i mam 26 lat chciałabym się dowiedziec gdyż odkąd stosuje szczepionek luivac pod język moje węzły chłonne szyjne są bardzo duże czy to ma jakiś związek z tą szczepionka dodam jeszcze że węzły mam delikatnie powiększone przez cały czas ponieważ stwierdzono mi przewlekłe zapalenie migdalkow

czy przed zastosowaniem tej szczepionki został zrobiony wymaz z nosogardła w celu identyfikacji Pani bakterii,ich obecności lub nie?. Czy zostało zrobione badanie morfologiczne krwi, OB, CRP, ASO, RF ? Jeżeli nie to proszę przerwać to leczenie i poprosić lekarza o profesjonalizm skoro posiada dyplom lekarza. Szczepionka, jak każdy lek zastosowany nieodpowiednio może zrobić wielką krzywdę. Przewlekłe zapalenie migdałków grożą chorobą reumatyczną serca, nerek itd. Szczepionki typu Luivac mogą zaostrzyć przyszłą lub już istniejącą chorobę reumatyczną.Dla tego przed zastosowaniem szczepionek należy wykluczyć istnienie choroby reumatycznej. Migdałki podniebienne potrzebne są nam do 7 go roku życia. Potem już nic nie robią ale mogą zaszkodzić. Usuń jej skoro masz częste/ 2 razy do roku ropne anginy/