Jaka jest przyczyna powiększonych węzłów chłonnych?

Mam powiększone węzły chłonne od lat, podwyżone aso ostatnie 400, stany podgoraczkowe codziennie 36,7-37,5 uczucie osłabienia, zmęczenia,nic mi się nie chce, mam przerosniete migdałki od wielokrotnych angin w dzieciństwie, nieprzyjemny zapach z ust,duża suchość w ustach i gardle picie dużej ilości wody, przekrwiona śluzówka gardła, łuków podniebiennych,mam stwierdzona przepukline rozworu przelykowego, lata staram dowiedzieć jaka jest przyczyna,proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Ew diagnostyka immunologiczna niedoborów odporności a co do węzłów najbardziej wskazany jest specjalista hematolog