Czy powiększony brzuch po stosunku może być objawem ciąży?

Czy istnieje możliwość zajścia w ciąże po tym jak mężczyzna ocierał penisem o pochwę ( nie dochodząc w ogóle) i tydzień pózniej udałam sie do ginekolog gdzie zrobiła mi usg jajników i powiedziała mi że dopiero komórka wychodzi z jajnika oraz dodam że juz dwa razy wystąpił u mnie pełen okres lecz boje sie ze cos mogło sie stać ponieważ lekko opuchl mi brzuch, proszę o jak najszybsza odpowiedz

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli podejrzewa Pani ciążę, to najlepiej będzie jeśli wykona Pani test. Z tego co Pani opisuje, to prawdopodobieństwo, aby była Pani w ciąży jest bardzo małe. Pani dolegliwości zaś mogą wynikać ze zmiany diety...