Czy powinnam coś zrobić z takimi bólami głowy?

Witam, od około 2 tygodni odczuwam bóle głowy przy zmianach pozycji (przy wstawianiu, schylaniu), zazwyczaj w pierwszej chwili występuje punktowe kłucie w okolicy czołowej trwające kilka sekund, a następnie pojawia się pulsowanie bądź ucisk obejmujące inny punkt lub całą głowę. Czasem pojawia się uczucie ciężkości głowy. BP, HR, SpO2 w normie. Ból w skali VAS oceniłabym na 2. Z góry dziękuję za podpowiedź czy powinnam coś z tym zrobić.

Witam! Przyczyną opisywanych przez Panią dolegliwości mogą być zaburzenia emocjonalne. Często mamy do czynienia z bólami napięciowymi głowy, czasem jej zawrotami. Jeżeli badania laboratoryjne mieszczą się w granicach normy, to zawsze należy brać pod uwagę nerwicę. Proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego - po zrobieniu "swoich badań" zaproponują Pani odpowiednie postępowanie. Powodzenia W. Łuczkowski.