Czy powinnam się martwić moimi wynikami hormonów?

Witam, bardzo proszę o interpretacje moich wyników badań. Dodam że mam 25 lat i nie jestem w ciąży. Badania zrobiłam ponieważ w tym miesiącu nie dostałam miesiączki i bardzo boli mnie lewy jajnik. Testosteron 46,30 zakres od 14 – do 76 Kortyzol 256,20 - zakres z rana od 43 - do 224 TSH 2,14 zakres od 0,27 do 4,2 FT3 4,72 zakres od 3,4 do 6,8 FT4 19,01 zakres od 12 do 22 Androstendion 4,05 zakres od 0,3 do 3,3 SHGB 353,7 zakres od 18,4 do 144 Czy powinnam martwić się tymi wynikami ? Zrobić dodatkowe badania ? Co oznaczają te wyniki ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa najlepiej ze specjalizacja endokrynologia , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć a co do bólu Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne