Czy poziom moich hormonów jest w normie?

Witam.Zostałam skierowana przez Endokrynologa na badania.Chciałabym dowiedzieć się czy moje wyniki są w normie. TSH:1,83 ZAKRES PRAWIDŁOWY:0,27 4,2 Tyroksyna wolna FT4 :17,21 ZAKRES PRAWIDŁOWY :12 22 Z góry dziękuję.

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.