Czy powinnam się martwić takimi wynikami badań?

Witam, wykonała badania, mające na celu wykrycie problemów z tarczycą. Poziom TSH wynosi obecnie 3,12 (w 2014 roku był to poziom 1,65), wyniki badania USG: cieśń 0,442 cm; prawy płat 1,42 x 1,55 x 3,16 cm, V - 3,64 ml; lewy płat 1,18 x 1,50 x 3,47 cm, V - 3,19 ml. Obecnie czekam na wizytę u endokrynologa. Czy powinnam się martwić takimi wynikami badań, czy mieszczą się one w normie?

Co do objętości tarczycy w badaniu USG jest ona poniżej normy, ale jeśli poziomy hormonów tarczycy są w normie to nie ma powodu do niepokoju w takim przypadku.