Czy powinnam skonsultować moje wyniki tarczycy z lekarzem?

Witam, ostatnio robilam badania krwi odnośnie tarczycy i zastanawiam sie czy powinnam konsultowac wyniki biorąc pod uwagę, że chcemy sie z mężem starac o dziecko. Mam 31 lat. Wyniki: Tsh 0.932 mlU/l (norma 0,42-3.8), ft4 12 pmol/!l (n 9,01-19.05), ft3 4,37 pmol/l (2.89-4.88), antyTG 23 lU/ml (norma <4.11), antyTPO 142.37 IU/ml (norma <5.61). Z gory dziękuje i pozdrawiam!

Proszę z wynikiem badania udać się do lekarza rodzinnego lub jeśli ma Pani taką możliwość bezpośrednio do endokrynologa. Poziom hormonów jest prawidłowy, jednak podwyższone miano przeciwciał może świadczyć o zaczątkach choroby tarczycy. Wskazane jest wykonanie także badania USG tarczycy.