Czy powinnam zgłosić się do stomatologa z powodu bólu oraz wydzieliny?

Witam , mam problem z bólem dziąsła po wyrwanej 7-demce Była ona leczona kanałowo bez skutku i ostatecznością było jej usunięcie Po zabiegu jestem 4 dzien , żadnej poprawy jeśli chodzi o dolegliwości bólowe , przyjmuje 2 x na dobę Ketonal forte bo inne leki pomagają tylko ja 1 lub 2 godziny W miejscu rany jest ciemny skrzep , rana nachodzi białym nalotem który nie przyjmie pachnie , nieprzyjemny zapach przypomina mi zapach limfy . Trzymam higienę jamy ustnej oraz płukam płynem endudril clasic jak zalecił mi stomatolog i szałwia Czy powinnam zgłosić się do stomatologa z powodu bólu oraz wydzieliny ?

Jeśli wciąż są dolegliwości bólowe to wskazana jest jak najszybciej wizyta u stomatologa, który wykonywał zabieg. Wie najlepiej, jak przebiegał zabieg oraz po przeprowadzeniu badania wdroży leczenie.