Czy powinnam zwymiotować po zażyciu tej tabletki?

Zażyłam telfast 180 (przeciwhistaminowy) , a 6 godzin później Apap. Po zażyciu zobaczyłam, że w składzie ma paracetamol, a lekarz mówił, żeby kupić jakikolwiek przeciwbólowy, ale nie paracetamol!!! Próbowałam go zwymiotiwac pol godziny po spożyciu, ale ból (ucha) ustąpił, więc chyba się nie udało. Czy mam się bać ??

Spokojnie, nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie lekarzowi chodziło o to, że paracetamol jest słabszym lekiem i może nie pomóc na pani ból, a nie dlatego że miałoby to pani w jakiś sposób zaszkodzić. Chyba, że jest Pani uczulona na ten lek.