Czy powyższe napady to może być padaczka?

Witam! Mam pytanie do lekarza neurologa: Mam napady agresji przy bardzo silnym zdenerwowaniu, ale też przy drażnieniu stroboskopem. Uspokajam się bardzo mocno po zażyciu Diclofenac 100. Albo po zazyciu Hydroxyzyny40mg. Czy powyższe napady to może być padaczka?

Dzień dobry. Objawy, które Pan opisuje mogą wskazywać na wybuchy złości w efekcie nie radzenia sobie z narastającym stresem. Proszę rozważyć diagnostykę psychologiczną w tym zakresie. Istnieją bardzo skuteczne techniki terapeutyczne, które pozwalają na pozbycie się trudności i odzyskanie kontroli nad emocjami. Pozdrawiam.