Ciągłe bóle głowy od kilku lat a padaczka

Od kilku lat miewam bóle głowy, ciągłe, nie przerwalne. Miałam eeg i specjalista zauważył takie same wyniki jak u osoby z padaczką. Przepisał tegretol. Wiąze się to w jakimś stopniu z prawdziwą epilepsją? Istnieje wgl coś takiego jak napady padaczki "w głowie"?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, sam zapis nie świadczy o chorobie. Zalecam stosowanie się do zaleceń lekarskich oraz systematyczna kontrole. Pozdrawiam