Czy preejakulat zapładnia?

Witam. Piszę, ponieważ chcę uzyskać opinię osoby kompetentnej. A wiec moja dziewczyna pieściła mnie oralnie nie doszło do wytrysku w jej ustach w sumie to w ogóle go nie było, następnie całowaliśmy się (zwykły cmok bez żadnych namiętnych i głębokich pocałunków) a potem po jakichś 10 minutach, może mniej, przez bardzo krótki czas ja pieściłem ją językiem po łechtaczce i górnej części warg sromowych.
W związku z tym nurtuje mnie kilka pytań: czy z mojego przyrodzenia mógł wydobyć się preejakulat, czy mógł on przez wyżej wymieniony pocałunek przedostać się do moich ust bądź na wargi i czy pieszcząc ja w okolicach łechtaczki mógł się przedostać do pochwy i zapłodnić? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Owszem, preejakulat zawiera plemniki a co za tym idzie ma zdolność zapładniania.
W opisany przez Pana sposób ryzyko zapłodnienia jest zanikome.
Dla pewności Pana parterka powinna wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.