Stosunek z prezerwatywą w 9. dniu cyklu a możliwość przeniesienia plemników

Dzień dobry, czy plemniki z preejakulatu mogły dostać się z moich ust (po przełknięciu śliny z preejakulatem) poprzez pocałunek partnera i pieszczeniu mnie oralnie przez niego a następnie na moje narządy rozrodcze i "wepchnięte" do pochwy przy stosunku? Stosunek był z prezerwatywą w 9 dzień cyklu (cykle mam średnio 28-30 dni)

Dzień dobry.

Po pierwsze - ślina nie jest przyjaznym środowiskiem dla plemników, w niej bowiem zaczyna się wstępne trawienie pokarmu.
Po drugie - o ile teoretycznie jest możliwe, by po przełknięciu przez Panią preejakulatu, plemniki w nim zawarte (o ile tam w ogóle były) mogły przedostać się do ust partnera, a następnie z jego ust do Pani pochwy, jednak w praktyce jest to nieprawdopodobne.

Pozdrawiam.