Petting w 16 dniu cyklu

Witam. Wczoraj uprawialam petting ze swoim chłopakiem. Mialam dni plodne (16 dzień cyklu). Najpierw on pieścił mnie oralnie, później ocieral się penisem po moich miejscach intymnych. (Ręką dotknął raz członka w jego środkowej części) Następnie zrobił mi tzw. palcówkę. Mam pytania: jakie jest ryzyko zapłodnienia przy braku wytrysku, czy plemniki mogły się przemieścić przy wkładaniu palca we mnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie mogły ale w opisanym przypadku jest to raczej mało prawdopodobne ale nie niemożliwe.