Czy problemy z pamięcią mogą być związane z naczyniakiem żylnym móżdżka?

Mam naczyniaka żylnego móżdżku,padaczkę oraz zanik korowo-podkorowy mózgowia,cierpię na silne bóle głowy oraz mam zdiagnozowaną depresję.Ostatnio zauważyłam ,że mam problemy z pamięcią.Coraz częściej jestem zagubiona ,zdezorientowana i spowolniała,choć w przeszłości było zupełnie inaczej.U którego lekarza mam się leczyć ?

Dzień dobry,
Wydaje się, że w chwili obecnej optymalnym wyborem lekarza,
który ma pomóc w zaburzeniach pamięci, będzie psychiatra. Przede wszystkim w sytuacji zdiagnozowanej depresji.
Pozdrawiam.