Czy przepuklina kręgosłupa uniemożliwia poród naturalny?

Witam. Od dłuższego czasu staraliśmy się z narzeczonym o dziecko. No i nareszcie się udało,mamy 15tc. Ale teraz mam problem bo jeszcze nie rozmawiałam z prowadzącą ciążę o tym,że mam przepukline oraz wypukline na odcinku ledzwiowym z naciskiem na woreczek oponowy. Strasznie sie boję tego,co mi powie Pani doktor. Czy powinnam mieć w takim wypadku cesarke oraz dodatkowe badania? Czy juz powinnam o tym z Nią porozmawiać?

Pozdrawiam serdecznie,

Aleksandra Korotko
www.bezproblemowo.pl

Dzień Dobry Pani,

Zechce Pani przyjąć ode mnie serdeczne gratulacje.
Proszę cieszyć się spełnieniem Pani pragnienia.

Myślę, że warto już naświetlić temat pani doktor prowadzącej Panią.

Życzę Pani tylko radości i wspaniałego nastroju,
Irena Mielnik-Madej