Czy przesunięte biodro można skorygować odpowiednimi ćwiczeniami?

Niedawno zauważyłam, że moje biodra nie są symetryczne. Do tego u odcinku krzyżowym przy niemalże każdej aktywności fizycznej odczuwam ból. Czy przesunięte biodro można skorygować odpowiednimi ćwiczeniami? Czy wyżej wymieniony ból może być w jakiś sposób powiązany z wspomnianą asymetrią?

Dzień Dobry,
W pierwszej kolejności należy wykonać diagnostykę obrazową i stwierdzić co jest przyczyną Pani problemu a następnie dobrać odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam.