Czy przy 16. tabletce antykoncepcyjnej jestem w pełni zabezpieczona?

Stosuje pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych w zyciu. Przyjelam w pierezzym dniu cyklu i tetaz przyjmuje regularnie o stalej porze. Dzisiaj przyjelam 16 tabletke. I stad moje pytanie-czy jestem juz w pelni zabezpieczona? Bo dzisiaj moj chlopak "skonczyl we mnie"bez prezerwatywy i boje sie ze moge byc w ciazy. I nie wiem czy mimo tabletek mam nadal dni plodne czy nie

Przy pierwszym opakowaniu trudno ocenić skuteczność, zwykle zaleca się dodatkowe zabezpieczenie przy pierwszym opakowaniu.