Czy przy braniu leku Trittico 1/3 na noc I Citabax rano mogę wypić piwo bezalkoholowe?

Czy przy braniu leku Trittico 1/3 na noc I Citabax rano moge wypic piwo bezalkoholwe lech lager 0% poniewaz nie pisze aby mial nawet 0,3% ?

W jakim celu chce Pani pić piwo "bezalkoholowe"? Czyż nie ma innych napojów, które nie mają nic wspólnego z alkoholem. Pijąc piwo "bezalkoholowe" człowiek pielęgnuje w sobie potrzebę picia piwa i wcześniej czy później wróci do piwa alkoholowego, a to nie jest wskazane, jeżeli człowiek ma objawy wymagające przyjmowania leków, o których Pani pisze.