Picie piwa bezalkoholowego a leczenie uzależnienia od alkoholu

Witam, Moj terapeuta zakazal mi pic alkohol w najblizszym czasie, bo sadzi ze mam z tym problem. Ale daje sobie rade, nie pije od 3tygodni. Mam sny, ze pije i zle sie czuje wieczorami w domu brakuje mi czegos.. czy w tej sytuacji moge sie napic piwa bezalkoholowego?

Niestety. Picie piwa bezalkoholowego jest tak samo niebezpieczne, w przypadku osoby leczącej się, jak picie piwa alkoholowego. Zdecydowanie odradzam!!!

Niestety nie. Pice piwa bezalkoholwego jest, w przypadku osoby leczącej się, tak samo niebezpieczne jak picie piwa alkoholowego. Zdecydowanie odradzam.

Witam,
Pani reakcje w postaci snów i chęci wypicia czegoś podobnego do alkoholu są objawami bezpośrednio wiążącymi się z uzależnieniem. Są one nieprzyjemne i mogą sprzyjać ponownemu sięgnięciu po używkę. Pomimo doświadczanych trudności zachęcam, aby zastosowała się Pani do rady terapeuty i nie sięgała Pani po piwo nawet bezalkoholowe. Może warto też na temat obserwowanych u siebie stanów porozmawiać z terapeutą, aby wspólnie znaleźć możliwe do zastosowania, bezpieczne w Pani sytuacji mechanizmy rozładowania pojawiającego się dyskomfortu
Powodzenia
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl