Czy można podczas brania tego leku pić piwo bezalkoholowe?

Czy w przypadku przyjmowania leku Trittico CR na sen w dawce maks 50mg i to też nie zawsze, a jedynie w te dni kiedy problem ze snem występuje, możliwe jest wypicie sobie piwa bezalkoholowego (poniżej 0,5% alkoholu) ? Wczoraj raz wziąłem 50mg Trittico na sen więc czy mogę dzisiaj to piwo wypić? I czy ogólnie można podczas brania tego leku pić piwo bezalkoholowe?

Witam,

nie widzę przeciwwskazań- by przy zażywaniu Trittico w dawce nasennej piwo bezalkoholowe nie będzie problemem

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl

Nie bardzo rozumiem co ma załatwić piwo bezalkoholowe. Kto zalecił Trittico i z jakiego powodu? W tak młodym wieku należy poszukać przyczyn bezsenności zamiast truć się lekami. Może warto porozmawiać z psychoterapeutą?