Czy przy nadwrażliwości macicy można pić olej z wiesiołka?

Witam, mam 29 lat, 2 lata temu urodzilam 1 dziecko. Ciąża dość problemowa przez nadwrażliwość macicy i skracającą przedwcześnie szyjkę macicy. Aktualnie przygotowuję się do 2 ciąży, zażywam kwas foliowy oraz czytałam o bardzo dobrych właściwościach oleju z wiesiolka, który należy przyjmować w 1 fazie cyklu. Czy przy nadwrażliwośći macicy można pić olej z wiesiołka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa i kierowac się jego zaleceniami