Czy przy podwyższonym Ffibrynogenie w ciąży należy stosować leczenie przeciwzakrzepowe?

Jestem w 16 tygodniu ciąży. Fibrynogen mam na poziomie 601 /norma 175-400/ D-Dimer 0,46 /norma 0-0,50/. Czy powinno u mnie być włączone leczenie przeciwzakrzepowe np. zastrzyki Clexane i jeśli tak to czy sa one bezpieczne dla dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Czy wcześniejsze poronienia? Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i kierować się niego zaleceniami. Jeżeli jest taka konieczność to będą włączone leki np. Clexane jest to lek dosyć często stosowane w ciąży jeżeli są do tego wskazania