Czy przy poronieniu zawsze występuje krwotok?

Czy przy poronieniu zawsze występuje krwotok? W 6tc dostałam bólu brzucha, następnego dnia wieczorem pojawiło się różowe i brunatne plamienie, które ustalo po 24 H, towarzyszył mu bardzo silny ból podbrzusza i krzyża, promienoujacy na odcinek piersiowy. Dzień później nagły ból o średniej intensywności, zakrecilo mi się w głowie, będąc w toalecie, na bieliźnie zauważyłam plamienie w kolorze brunatnym i kilkumilimetrowy skrzep. Do tego lekka biegunka, i dalej plamienie na czerwono-brunatno przez 24h

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i ocena. Zazwyczaj przebieg porońienia jest z krwawieniem dlatego należy sprawdzić czy to nie jest poronienie zatrzymane