Czy przy stosowaniu Triticco można brać tabletki antykoncepcyjne?

Witam! Mam 21 lat i zazywam lek Trittico CR 75 mg. Mam w planach wybrac sie do ginekologa, aby dopasowal mi antykoncepcje doustna. Czy sa jakies przeciwskazania do zazywania obydwu substancji? Moga wejsc w jakas interakcje? Czytalam, ze czasem tak lub nie. Czy mozna w takim razie dobrac takie tabletki antykoncepcyjne, aby byly w pelni skuteczne i nie mialy obnizonego dzialania oraz tak samo sytuacja z lekiem Trittico? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa sadze ze można dobrać odpowiednie leczenie