Siniaki na nogach po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Przestalam brac tabletki antykoncepcyjne 10 dni temu (po raz drugi po zmianie tabletek skutki uboczne kolatanie dusznosci dretwienie bol zoladka). Jednym z nich byly m.in siniaki na nogach. Bylam u lekarza pierwszego kontaltku aby obejrzal zmiany i ginekologa (radzili odstawic bo hormony nie dla mnie). Robilam badania INR I PT w normie lekarki mowily ze nic zlego sie nie dzieje. Pomimo tego od czasu do czasu nadal pojawiaja sie siniaki (raz na kolanie na lydce z przodu/z tylu) i bol kosci/przeskakiwanie kosci w prawej nodze gdzie sa siniaki. Czy to moga byc zatory? prosze o odpowiedz bo panicznie sie boje. czy jest to malo pawdopodobne skoro odstawilam lek 10dni temu a wyniki krzepliwosci byly ok? z czego moga wynikac te siniaki ?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy