Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy powikłania po antykoncepcji znikną?

Miałam problemy z tabletkami antykoncepcyjnymi (kolatanie serca wysokie cisnienie dretwienie nog zle samopoczucie) odstawilam i po miesiacu dostalam normalna miesiaczke. Niepokoi mnie fakt ze nadal od czasu do czasu wyskakuja mi siniaki na nogach ... martwie sie ze to jakies schorzenie zwiazane z ukladem krazenia. Bylam u lekarza kazal odstawic nawet pomimo tego ze krzepliwosc krwi byla w porzadku i lekarka mowila ze mam sie nie przejmowac i ze czasem wyskakuja to normalne. Jednak nadal od miesiaca siniaki znikaja po dwoch dniach ale zaraz pojawiaja sie nowe. Prosze o pomoc. Czy to cos powaznego i mam znow sie udac do lekarza ? czy to powiklania po antykoncepcji i znikna ? wpadam w paranoje
KOBIETA, 25 LAT 8 miesięcy temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy