Czy przyjmowanie szczepionki mogło wpłynąć na wynik badania krwi?

WITAM MAM PYTANIE CZY JEZELI BRALAM LEK ISMIGEN KOLEJNO PRZEZ CALY MIES BEZ PRZERW WE WRZESNU 2013 POZNIEJ CALY GRUDZIEN 2013 A W STYCZNIU 2014 WYKONALAM TEST HIV BO CZESTO CHOROWALAM A MIALAM KONAKT Z KRWIA W PAZDZIERNIKU 2012CO DO KTOREJ NIE MAM PEWNOSCI TO CZY PRZYJMOWANIE TEJ SZCZEPIONKI MOGLO WPLYNAC NA WYNIK TESTU?WYSZEDL UJEMNY PO 15MIES OD KONAKTU ALE PANICZNIE SIE BOJE ZE TA SZCZEPIONKA MOGLA JAKBY ZAMAZAC TEN WYNIK PROSZE O ODP BO JUZ NIE RADZE SOBIE ZE STRESEM I TYMI MYSLAMI.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania należy uznać za wiarygodny. Podany preparat nie ma wpływu na wynik testu.