Czy przyjmowanie żelaza i zmiana diety wpłynie na poziom hemoglobiny?

Witam, mam 24 lata, przeprowadzone ostatnio badanie krwi wykazało, że mam niski poziom hemoglobiny ( 8,8 )..Czy przyjmowanie żelaza i zmiana diety sprawią, że wszystko wróci do normy czy wymagane są dokładniejsze badania??

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki powinny się poprawić po zmianie diety i suplementacji żelaza.
Pozdrawiam