Czy Relanium mi pomoże?

Pytanie do lekarza psychiatry.Prosze mi poradzic jak najlepiej odstawic lorafen w dawce 2 mg /doba -1 tabl.rano,1 tabl.wiecz.? C Heather Ashton napisal fajny artykul i podal sposob odst.benzo.Polega on na wprowadz.dlugodz.diazepamu (ponoc najlepsza substytucja)-w Polsce tylko Relanium i stopniowym schodz.z lorafenu.To dlaczego lekarze przepisuja Cloranxen?Ja dostalam Cloranxen w dawce 15/doba i od razu mam nie brac lorafenu!Czy nie lepsze jest to Relanium?Jakie praktyki Panstwo stosujecie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie widocznie ma w tym doświadczenie