Czy rozbieżność pomiędzy wielkością pęcherzyka a zarodka oznacza, że ciąża rozwija się nieprawidłowo?

Witam wczoraj miałam wykonane usg. Ciąża na podstawie ostatniej miesiączki 6t5d wielkość pęcherzyka ciążowego 2.69cm co odpowiada 7t3d a zarodka 0.69cm czyli jak powiedziała pani doktor 6t4d serduszko biło 130 uderzeń na minutę. Martwi mnie rozbieżnośc pomiędzy wielkością pęcherzyka a zarodka czy to oznacza ze ciąża rozwija się nieprawidłowo?

Takie rozbieżności są naturalne zwłaszcza w tak bardzo wczesnym okresie ciąży. Wyniki nie budzą niepokoju.