Czy rozmaz mojego synka jest prawidłowy?

Witam, martwi mnie morfologia mojego 5 tygodniowego synka, a wizytę mamy za dwa tygodnie i nie wiem czy ją przyśpieszać. Chodzi o rozmaz neutrofile 14,4%, 1,45tys limfocyty 65,9%, 6,65 tys, monocyty 11,8% 1,19 tys eozynofile 6% 0,61 tys bazofile 1,9% 0,19 tys. Głównie neutrofile są bardzo niskie.

Wynik jest dobry. Nie wiem jednak dlaczego wykonywano badanie, nie znam pacjenta. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.