Czy rzeczywiście nie ma zagrożenia dla mojej ciąży?

Dzień dobry, jestem w 19 tc mam nisko położone łożysko, lekarze mówili że jeszcze może się podnieść, 3 tygodnie temu miałam incydent z krwawieniem, 6 dni w szpitalu, ale od tamtej pory spokój, lekarz powiedział że mogę "funkcjonować" kazał duzo leżeć, ale powiedział że moge chodzić 2-3 razy w tygodniu na basen, jak to określił - pływanie lepsze od chodzenia. Czy naprawdę nie ma zagrożenia i mogę popływać rekreacyjnie? Dodam że przed ciąża byłam bardzo aktywna, 4 razy w tygodniu bieganie (w sumie 40-50 km) 2-3 razy basen jeszcze rower.

Dzień dobry, jeżeli lekarz prowadzący ciążę nie widzi zagrożenia, to może Pani chodzić na basen. Jeżeli jednak ma to Panią niepokoić i dostarczać niepotrzebnego stresu, to proszę z tego zrezygnować.