Krem Edelan i tabletki Lirra - czy jest coś skuteczniejszego na egzemę?

Od 7 lat borykam się z problemem egzemy. Stosuję krem EDELAN oraz tabl LIRRA. Niestety nie są one skuteczne. Krem EDELAN jest na sterydach , pomaga tylko na jakiś czas a ostatnio nie jest już nawet tak skuteczny. Głównie zmiany na skórze są na dłoniach, palcach stóp, ramionach. Czy są jakieś inne preparaty do zastosowania, które będą skuteczniejsze w przypadku egzemy niz krem EDELAN i tabletki LIRRA czy faktycznie te preparaty są na tyle skuteczne, że powinny pomóc? Miałam pobierany wycinek ze stopy, dzięki temu została stwierdzono egzema. Proszę o pomoc, bo nie wiem czy jest sens w dalszym ciągu stosować krem EDELAN i tabletki LIRRA czy jednak powinnam ponownie udać się do lekarza z prośbą o zmianę sposobu leczenia. Czy mogę tu uzyskać jakąś poradę? Czy ktoś powie mi co powinnam zrobić? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u dermatologa i ocena zmian. i jak sądzę odpowiednia modyfikacja dotychczasowego leczenia.