Czy są jakieś sposoby, aby zmniejszyć te plamy?

Dzień dobry, mam 20 lat i od roku biorę tabletki hormonalne. Tak samo od ok. roku zrobiły mi się pomarańczowe plamy wokół ust ( od skrzydelek nosa do kącików ust) ich widoczność jest dość duża. Czy są jakieś sposoby by to zmniejszyć?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.