Czy są jeszcze szanse na pojawienie się zarodka?

Witam w lutym poronilam ciaze, bylo to puste jajo plodowe w chwili obecnej jestem w ciazy ost miesiaczka byla 15.08.2018,cykle sa 26 dniowe, w dniu 3.10.2018 mialam robione usg i lekarz widzial tylko pecherzyk ciazowy, a w srodku pecherzyk zoltkowy.powinien byc to 6-7 tydzien ciazy czy zarodek sie jeszcze pojawi czy juz sa na to znikome szanse? W ubieglym tyg robilam beta hcg wynosilo 29030, progesteron 36,6. Bardzo prosze o odpowiedz

W 6-7 tygodniu zarodek powinien być już widoczny, ale nie jest to regułą. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.