Szansa na pojawienie się zarodka

Witam.Jestem w ciązy, dwa dni temu byłam na badaniu usg pecherzyk ma 6.78mm.Usg pokazalo ze to 5t2d , wg lekarza 5t3d, marwie sie dlaczego nie bylo widac zarodka,puste jajo, lekarz zapytał dziwnie czy krwawiłam? i o objawy ciazy,ze nie wiadomo co bedzie dalej, a ja odchodze od zmysłow, nastepna wizyta dopiero za miesiąć!. prosze o odp.Czy sa szanse na to by jednak zarodek sie pojawił? Dodam ze nie krwawiłam, mam nudnosci czasem i zmeczenie popoludniami, ból piersi,czasem kłucie w jajnikach.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
takie rzeczy należy wyjaśniać w gabinecie lekarza. Stres nie wpływa pozytywnie na ciążę- bez znajomości Pani historii i przy tak ogolnym opisie trudno cokolwiek orzekać.