Wyniki badań w 7. tygodniu ciąży
WitamJestem ok 7 tyg ciazy. Data bardzo nieprecyzyjna nie pamietam daty okresu i mam cykle nieregularne i raczej dlugie. Lekarz podejrzewa u mnie puste jajo plodowe lub ciaze obumarla. W trakcie badania Pecherzyk ciazowy 21mm a zarodek ok 2,2mm. W usg 1 dzien pozniej wykonanym przez innego lekarza zarodek ma 3,8mm. Zrobilam hcg. Pierwszy wynik to 42500 po 48h 48500. Co moga oznaczac lacznie te wyniki?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Nie jest to ciąża z pustym jajem, ponieważ obaj ginekolodzy podają wymiary zarodka, nie mniej jednak nie rozwija się ona prawidłowo. Wzrost beta hCG powinien wynosić co najmniej 50-100 % co dwa dni.