Wyniki badań w 7. tygodniu ciąży

WitamJestem ok 7 tyg ciazy. Data bardzo nieprecyzyjna nie pamietam daty okresu i mam cykle nieregularne i raczej dlugie. Lekarz podejrzewa u mnie puste jajo plodowe lub ciaze obumarla. W trakcie badania Pecherzyk ciazowy 21mm a zarodek ok 2,2mm. W usg 1 dzien pozniej wykonanym przez innego lekarza zarodek ma 3,8mm. Zrobilam hcg. Pierwszy wynik to 42500 po 48h 48500. Co moga oznaczac lacznie te wyniki?

Witam serdecznie. Nie jest to ciąża z pustym jajem, ponieważ obaj ginekolodzy podają wymiary zarodka, nie mniej jednak nie rozwija się ona prawidłowo. Wzrost beta hCG powinien wynosić co najmniej 50-100 % co dwa dni.