Czy są metody psychologiczne, by wyeliminować lęk przed seksem?

Nie uprawiałem seksu, głównie dlatego, że mam skrzywionego penisa w dół . Około 70 stopni zamiast 90. Operacje są kosztowne i ryzykowne, choć uważam, że mam problem w głowie - poważny. jakie pozycje są wskazane dla mnie, bo raczej nie będę mógł przebierać w różnorodności. czy może to mieć wpływ na ból partnerki. czy są metody psychologiczne by wyeliminować lęk przed wyszydzeniem( oprócz narkotykow i alkoholu).

Ma Pan dużo niepokojów i niepewności i wydaje się, że trwa ten stan kilka lat...
Myślę, że najlepszym wyjściem byłaby wizyta u doświadczonego lekarza seksuologa.
Być może taki specjalista jest bliżej, ja znam dr K.Bojara w Lublinie i dr A.Sipińskiego w Krakowie.
Na wizytę warto zabrać ze sobą fotografie penisa w wzwodzie zrobione w różnych rzutach.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com