Nadmierne podniecenie u 36-latka

witam moje nietypowe pytanie dotyczy nadmiernego podniecenia . czy istnieja jakies srodki aby to obnizyc?

Dzień dobry!

Tak, istnieją środki obniżające popęd seksualny, stosuje się je jednak w szczególnych okolicznościach, kiedy potrzeby seksualne są bardzo silne, utrudniają lub uniemożliwiają normalne życie lub ich realizacja byłaby niebezpieczna, np. karalna.
Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem. Konieczne jest zebranie większej ilości informacji, aby stwierdzić, jaki jest charakter oraz jakie przyczyny Pana "nadmiernego podniecenia".

Pozdrawiam!

Nadmierne podniecenie jest zbyt ogólnym określeniem.
Jeśli niepokoi Pana to i jest kłopotliwe to dla Pana, to proszę skorzystać z porady lekarza seksuologa, który oceni, czy jest to problem kliniczny i ew. zaradzi.
Proszę nie stosować nic na własną rękę, bo można sobie zrobić krzywdę!
W Lublinie jest doświadczony diagnosta seksuolog dr K.Bojar.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl